آموزش شی گرایی جاوا Object Oriented Programming

آموزش شی گرایی جاوا Object Oriented Programming

آموزش شی گرایی جاوا Object Oriented Programming

فیلم آموزشی جاوا بخش شی گرایی java class

شی گرایی جاوا Object Oriented Programming ، عرض سلام خدمت شما همران همیشگی سایت خانه اندروید در این پست از سایت می خواهیم آموزش پیشرفته بخش جاوا مربوط به تعریف کلاس و تعریف نمونه از کلاس ، و هم چنین تعریف متد ها و متغییرهای درون کلاس رو خدمت شما عزیزان آموزش بدیم مباحثی که تا الان تهیه کرده ایم براتون فیلم های آموزشی مقدماتی بودن و از این بعد استارت مباحث پیشرفته شروع میشه و امیدوارم مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیره.

کلاس از دنیای واقعی ما گرفته شده که توی فیلم آموزشی بخش شی گرایی و مبحث وراثت به این موضوع اشاره کرده ایم می تونید فیلم آموزشی رو دانلود کنید ویاد بگیرد و نکته : دیدن این فیلم های آموزشی برای یادگیری اندروید استودیو اجباری هستش و حتما باید یاد بگیرد تا اندروید استودیو رو استارت بزنید.

یکی از مباحث خیلی مهم توی برنامه نویسی اندروید(جاوا java) مبحث سازنده هستش یعنی پس از ایجاد کردن کلاسی در اندرویداستودیو ما باید سازنده هم ایجاد کنیم و این نکته توی ذهنتون داشته باشین همیشه که جاوا به صورت پیشفرض همیشه وقتی کلاسی رو ایجاد می کنید سازنده هم برای اون در نظر می گیره و لذا وقتی شما سازنده رو تعریف نمی کنید داخل کلاس به صورت پیشفرض جاوا این مورد رو در نظر می گیره .

در زیر مثالی از سازنده رو مشاهده می کنید که سازنده هم نام کلاس تعریف می شود و وقتی کلاس فراخوانی می شود و یا میشه گفت وقتی شی از کلاس ایجاد می شود سازنده هم فراخوانی می شود.دقت کنید دوستان توی این فیلم آموزشی مبحث وراثت رو هم ببنید تا با مباحثی حرفه ای توی جاوا آشنا بشین فعلا ۶ قسمت اول رو تهیه کرده ایم و دراختیار شما عزیزان قرار میدیم.موفق باشین.

آموزش برنامه نویسی جاوا

خانه اندروید دانلود فیلم آموزشی  لطفا فیلم آموزشی رو هم ببنید برای توضیحات بیشتر :

homeandroid.ir  دانلود  آموزش شی گرایی جاوا Object Oriented Programming

حجم فیلم آموزشی   حجم فیلم : ۱۱۳ مگابایت

پسورد فایل   پسورد فایل فشرده : homeandroid.ir

خانه اندروید منبع آموزش : خانه اندروید

درباره نویسنده

Admin
جواد محمدی هستم بنیان گذار سایت خانه اندروید علاقمند به زبان برنامه نویسی تحت وب ، اندروید استودیو ، ویندوز اپلیکیشن و خوشحالم که در خدمت شما هستم.

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دیدگاه خودتون رو فقط در مورد این مطلب بنویسید.سپاسگزارم.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه شما

کد امنیتی *