خانه اندروید

800 ساعت آموزش اختصاصی

بیش از 30 هزار دانشجو

آموزش های پروژه محور

مطالب پیشنهادی حتما مشاهده کنید :

انتقال پروژه Eclipse To Android Studio

انتقال پروژه Eclipse To Android Studio

انتقال پروژه Eclipse To Android Studio

انتقال پروژه اکلیپسی به اندروید استودیو

انتقال پروژه Eclipse To Android Studio  سلام خدمت کاربران محترم سایت خانه اندروید در خدمت شماییم با آموزش کاربردی انتقال پروژه اکلیپس به اندروید استودیو توی این آموزش بهتون یاد میدم چطور پروژه Eclipse رو به اندروید استودیو انتقال بدید و پروژه جدیدی داشته باشید همان طور که می دانید دیگر Eclipse توسط گوگل پشتیبانی نمی شود و به نوعی میشه گفت منقرض  محسوب می شود مثل ویژوال بیسیک که دیگر کسی از آن استفاده نمی کند و جایگزین خوبی یعنی VB که خیلی بهتر از ویژوال بیسیک هست و ما هم بهتون پیشنهاد می کنیم که شما از اندروید استودیو استفاده کنید و دیگر از محیط برنامه نویسی اکلیپس استفاده نکنید. امیدوارم این آموزش مورد پسند شما قرار بگیره در ادامه با ما همراه باشید تا آموزش مورد نظر رو براتون شرح بدیم. توی اندروید استودیو خوب مراحل را به دقت پیش برید تا اینکه پروژه اکلیپسی شما به اندروید استودیو تغییر کند.
خانه اندروید  مرحله یک : لطفا در ابتدا لطفا نکته ای میگیم رو مد نظر داشته باشید از پروژه Eclipse خودتون بکاپ تهیه کنید تا اینکه برای پروژه شما مشکلی پیش نیاد.
خانه اندروید  مرحله  دوم : اندروید استودیو را اجرا کنید از منو اول یا فایل (File) زیر منو  Import Project را انتخاب کید همان طور که می دانید خیلی واضح هست Import به معنی وارد کردن می باشد.
خانه اندروید  مرحله سوم : پروژه Explipse خود را از مسیر مورد نظر انتخاب کنید و سپس روی دکمه Import کلیک کنید تا پروژه شما در اندروید استودیو وارد شود.

حتما بخوانید :ایجاد فایل Apk اندروید استودیو Android Studio

خانه اندروید  مرحله سوم : اندروید استودیو لیستی از تغییرات که می خواهید بر روی پروژه شما انجام دهد را نمایش می دهد  که شما روی دکمه Next کلیک می کنید.
خانه اندروید  مرحله آخر : تبریک می گیم دوستان خانه اندروید پروژه شما به اندروید استودیو تبدیل شد.
موفق و سربلند باشید.
خانه اندروید

درباره نویسنده

جواد محمدی هستم بنیان‌گذار سایت خانه اندروید در خدمتون هستیم با آموزش و مفاهیم برنامه نویسی اندروید-نزدیک به 10 سال هست در حوزه برنامه نویسی فعالیت می کنم. مسلط به kotlin,java,flutter,php هستم . در خانه اندروید دانستی های خودم را در اختیار تمامی علاقمندان به برنامه نویسی قرار میدم.تشکر از اینکه خانه اندرورید رو دنبال می کنید.

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دیدگاه خودتون رو فقط در مورد این مطلب بنویسید.سپاسگزارم.

    دیدگاه های طولانی نادیده گرفته می شوند لذا دیدگاه خودتان را در دو خط خلاصه کنید.

    دیدگاه های که شامل توهین یا متن توهین آمیز اصلا تایید نمی شود.

    به دیدگاه های بی نام و نشان که ایمیل فیک و نام فیک وارد می کنند پاسخ داده نمی شود

بدون دیدگاه