خانه اندروید

800 ساعت آموزش اختصاصی

بیش از 30 هزار دانشجو

آموزش های پروژه محور

مطالب پیشنهادی حتما مشاهده کنید :

فیلم آموزشی چک باکس checkbox اندروید استودیو

فیلم آموزشی چک باکس checkbox اندروید استودیو

فیلم آموزشی چک باکس checkbox اندروید استودیو

آموزش کار با چک باکس در برنامه نویسی اندروید استودیو

چک باکس checkbox ، قصد داریم در این فیلم آموزشی اندروید بپردازیم به چک باکس ،همان طوری از عنوان این پست مشخص هست قصد داریم چک باکس را برای شما عزیزان شرح دهیم در قالب فیلم آموزشی و امیدواریم این فیلم آموزشی مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد لطفا دقت کنید که در آخر همین پست فیلم آموزشی این قسمت قرار گرفته شده است .

معرفی چک باکس checkbox :

چک باکس مثل کلید برق می ماند که اگر شما کلید را بزنید لامب روشن می شود و در غیر این صورت خاموش می شود که همان طور در مثال خدمت شما ارائه دادیم و یا می توان از نظر منطقی مثالی در این رابطه زد اگر True باشد کاری که شما می خواهید را برای شما انجام می دهد و اگر false باشد بازم کاری که شما می خواهید را برای شما انجام می دهد و لطفا دقت کنید که کاربر می تواند چند تا چک باکس را تیک بزند .

ما در این فیلم آموزشی به شما کامل مراحل و نحوه آوردن چک باکس روی اکتیویتی رو می گوییم ولی به هر حال مثل پست های خانه اندروید که اگر مشاهده کنید قبل از دانلود این فیلم آموزشی مطالبی را به شما پیشنهاد می دهیم تا هر چه بهتر یاد بگیرد که چطور یک پروژه اندرویدی و یا اکتیویتی را ایجاد کنید تا چک باکست روی آن قرار دهید بدین منظور برای هرچه بهتر یادگیری این فیلم آموزشی مطلب زیر را پیشنهاد می کنیم :

ایجاد پروژه جدید اندروید استودیو Android Studio

مسیج باکس در اندروید استودیو توسط Toast

متصل کردن اندروید استودیو به شبیه ساز Nox App Player

لطفا دقت کنید دوستانی که آشنایی با مطلب و فیلم های اموزشی بالا رو ندارن لطفا اول فیلم های آموزشی بالا رو از لینک های داده شده دانلود کنید سپس فیلم آموزشی چک باکست را ببنید تا بهتر متوجه منظور و فیلم آموزشی شوید.

اما اگر آموزش را به صورت متنی و توضیحات خلاصه بار برای شما روشن کنیم : قصد داریم دو تا چک باکس روی اکتیویتی جاری قرار بدهیم و سپس با یک دکمه و رویداد کلیک می خواهم وقتی کاربر چک باکست ها را تیک می زند مشخص شود که چه چیزی را تیک زده است ما در این مثال زبان های فارسی و انگلیسی را آموزش میدهیم که اگر کاربر مورد نظر انگلیسی را انتخاب کرده باشد به معنی اینکه به زبان انگلیسی علاقه دارد و یا بلعکس زبان فارسی و اگر هر دو را انتخاب کند پیغامی هایی صادر می کنیم که در فیلم آموزشی کامل توضیح داده شده است.

لطفا فیلم آموزشی رو هم ببنید برای توضیحات بیشتر :

فیلم آموزشی چک باکس checkbox اندروید استودیو         ۲۱ مگابایت

پسورد فایل فشرده : homeandroid.ir

موفق باشید خانه اندروید

 

درباره نویسنده

جواد محمدی هستم بنیان‌گذار سایت خانه اندروید در خدمتون هستیم با آموزش و مفاهیم برنامه نویسی اندروید-نزدیک به 10 سال هست در حوزه برنامه نویسی فعالیت می کنم. مسلط به kotlin,java,flutter,php هستم . در خانه اندروید دانستی های خودم را در اختیار تمامی علاقمندان به برنامه نویسی قرار میدم.تشکر از اینکه خانه اندرورید رو دنبال می کنید.

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دیدگاه خودتون رو فقط در مورد این مطلب بنویسید.سپاسگزارم.

    دیدگاه های طولانی نادیده گرفته می شوند لذا دیدگاه خودتان را در دو خط خلاصه کنید.

    دیدگاه های که شامل توهین یا متن توهین آمیز اصلا تایید نمی شود.

    به دیدگاه های بی نام و نشان که ایمیل فیک و نام فیک وارد می کنند پاسخ داده نمی شود

بدون دیدگاه